"СЕРЦЕ ПАТРІОТА"

Дата: 29.03.2018 12:55

28 березня 2018 року у приміщенні Рівненської ОДА відбувся захист поданих на обласний конкурс проектів розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для реалізації яких надається фінансова підтримка. Усього подано 14 проектів. Серед ініціатив був представлений проект «Молодіжний патріотичний вишкільно-оздоровчий козацький табір «Серце патріота»» Тараканівської сільської громадської організації «Відродження». Журі прослухали усі презентації, та подали власні рекомендації учасникам конкурсу.

За результатами конкурсної комісії Тараканівська сільська громадська організація «Відродження» посіла 7 місце у рейтингу, набравши 50 балів та  отримала фінансування від управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації для реалізації проекту 12 210 грн.