Тараканівська громада
Рівненська область, Дубенський район

ГУРТКІВЦІ ДУБЕНСЬКОЇ РАЙСЮТУР ПРИЗЕРИ ТА ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ

З 26 по 29 квітня 2018 року в лісовому масиві поблизу села Залісся Здолбунівського району пройшли змагання зі спортивного туризму в залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини та XХ обласний зліт юних туристів-краєзнавців, активістів Руху учнівської молоді «Моя земля – земля моїх батьків» організовані комунальним закладом «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради. 

У змаганнях прийняли участь 25 команди з туристсько-спортивного та краєзнавчого напряму, загалом це понад 200 юних туристів з Дубенського, Рівненського, Здолбунівського, Острозького, Сарненського, Костопільського, Рокитнівського, Корецького районів, Млинівської, Козинської, Клесівської, Демидівської і Бугринської ОТГ, м. Дубно та м. Рівне.

У ХХ зльоті юних туристів-краєзнавців, активістів руху учнівської молоді «Моя земля – земля моїх батьків» збірну Дубенського району представляли юні краєзнавці, гуртківці комунального закладу «Дубенська районна станція юних туристів» Дубенської районної ради, серед яких і учні Рачинської гімназії: Власюк Наталія, Кривичун Оксана, Харчук Богдан та Мельничук Юрій  на чолі з керівниками Коваль Світланою Миколаївною та Боярчук Іванною Миколаївною.

Серед кращих команд області у обласному зльотів юних туристів-краєзнавців наші гуртківці показали високі результати виборовши ІІІ загальнокомандне місце. Такий результат наші гуртківці здобули завдяки: конкурс «В’язання вузлів» - ІІ місце, «Презентація команди» - ІІ місце, «Туристсько-краєзнавчий експедиційний маршрут» - ІІІ місце. З виду «Конкурси» - ІІ місце, «Творчі майстерні» - ІІІ місце, завдяки плідній роботі в особистому заліку з творчих майстерень: Заєць Олена - ІІІ місце з напряму «Фольклор та етнографія», Власюк Наталія – ІІ місце з напряму «Географія», Кривичун Оксана - І місце з напряму «Історія».« повернутися до списку новин