ВАКАНСІЯ

Дата: 21.06.2018 11:24

Фото без описуТараканівською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Тараканівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Тараканівської сільської ради.

Прийом заяв та доданих до них документів  здійснюються Тараканівською сільською радою за адресою: 35641, Дубенський район, с.Тараканів, вул. Львівська, 117.

Для участі у конкурсі необхідно подати особисто або надіслати поштою конкурсній комісії такий перелік документів:

1. копію паспорта громадянина України;
  2.  письмову заяву про участь у конкурсі із  зазначенням основних мотивів для зайняття посади;
  3.  резюме у довільній формі;
  4. автобіографію;
  5. копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікованим вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а  також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;
  6. згоду на обробку персональних даних;
  7. конкурсну пропозицію  обсягом не більше 15  сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;
  8. довідку МВС про відсутність судимості;
  9. медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку  у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;
  10. попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання  корупції» вимог та обмежень підписане претендентом на посаду;
  11.  заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів;

12. підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функційдержави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Кваліфікаційні вимоги:

Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина». Проходження інтернатури за однією зі спеціальностей медичного профілю з наступною спеціалізацією з  «Організації і управління охороною здоров’я». Підвищення кваліфікації (курси удосконалення, стажування, тощо). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста  та посвідчення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної  категорії з цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом не менше 5 років.

Документи приймаються протягом 14-ти календарних днів з дня  опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та  умов оплати праці надається за телефоном (03656) 51-2-24.

Кінцевий  термін  прийняття заяв 05.07.2018 до 18:00 год.