СЕСІЯ!!!

Дата: 25.06.2018 10:05

Шановні депутати!

27.06.2018 року о 15:00 год. за адресою: с. Тараканів, вул. Львівська, 117 відбудеться засідання дванадцятої чергової сесії Тараканівської сільської ради.

Порядок денний

1. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік.
  2. Про встановлення ставок та пільг із сплати за землю на 2019 рік.
  3. Про справляння єдиного податку у 2019 році.
  4. Про встановлення транспортного податку на 2019 рік.
  5. Про встановлення туристичного збору на 2019 рік.
  6. Про затвердження положення «Про надання Комунального майна в оренду».
  7. Про надання в оренду частини приміщення Будинку культури с. Тараканів.
  8. Про затвердження передавальних актів активів та запасів з балансу КЗ «Дубенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Дубенської районної ради на баланс територіальної громади Тараканівської сільської ради.
  9. Про затвердження  розпоряджень сільського голови виданих в міжсесійний період.
  10.  Про затвердження Програми підвищення енергозбереження та енергоефективності Тараканівської сільської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018-2025 роки.
  11.  Про затвердження змін до бюджету сільської ради на 2018 рік.
  12.  Про виділення матеріальної допомоги на лікування.
  13.  Земельні питання.
  14.  Про передачу актів та майна Комунального некомерційного підприємства «Тараканівська амбулаторія Загальної практики сімейної медицини» Тараканівської сільської ради.
  15.  Про затвердження Переліку проектів Тараканівської сільської ради (об’єднаної територіальної громади), що можуть реалізуватися за  рахунок субвенції  з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році.
  16.  Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт даху будівлі Рачинської гімназії на вул. Шкільній,2 в с. Рачин Тараканівської сільської ради Дубенського району Рівненської області (коригування проекту).
  17.  Про надання  субвенції районному Будинку учнівської молоді та Дубенській районній станції юних туристів.
  18. Про  вступ до Всеукраїнської асоціації органів  місцевого самоврядування «Асоціація міст України»