Навчальний візит ОТГ Івано-Франківської та Волинської областей до Тараканівської об’єднаної територіальної громади

18 липня 2018 року відбувся навчальний візит ОТГ Івано-Франківської та Волинської областей до Тараканівської об’єднаної територіальної громади.

Заступник голови Тараканівської ОТГ Андрій Іванович Глівка свою презентацію розвитку громади перевів у дискусію. І гості, і господарі спільно обговорювали перші кроки, які зробила громада, пропонували свої рецепти для її розвитку. Адже Тараканівська ОТГ одна із наймолодших ОТГ Рівненщини, створена у 2017 році. Гості побували на території Тараканівського форту, висловили свої міркування щодо використання громадою такого унікального туристичного об’єкту.