Спортивний табір Olympys

Дата: 30.07.2018 17:06

Фото без описуЗ 23 по 27 липня 2018 року діти нашої громади мали змогу перебувати у спортивному таборі Olympys, який організували волонтери Корпусу Миру США. Учасниками проекту стали понад 80 учнів з різних шкіл м.Дубна та громад Дубенського району. Вісім волонтерів, які приїхали з різних областей України, навчали дітей малознайомим для них видам спорту - бейсболу та фрізбі.
Кожний ранок учасників табору розпочинався з розминки та пробіжки кругом стадіону. Лише після цього волонтери детально розучували з дітьми правила кожної гри та проводили вправи для вдосконалення техніки.
В останній день організатори влаштували змагання між командами, які утворилися в таборі. Він був найемоційніший, адже діти змогли самостійно, повноцінно пограти в американські види спорту.
За час перебування в таборі Olympys діти не лише навчилися грати у бейсбол та фрізбі, а й знайшли нових друзів та отримали масу позитивних емоцій та вражень.