«Медична реформа на селі. Як обрати сімейного лікаря для всієї сім`ї і підписати з ним декларацію»

Дата: 10.08.2018 10:35

Сьогодні  наша країна переживає дуже складні  соціально-економічні перетворення. Публічна  бібліотека  є  загальнодоступним  закладом  який виконує  інформаційні,  культурно-просвітницькі  функції,  забезпечує  акумуляцію  і  загально  доступність  інформаційних  ресурсів.

Метою  діяльності  бібліотеки  є  забезпечення  права  громадян  на  отримання  своєчасної,  повної  і  достовірної  інформації  шляхом  використання  традиційних  і  нових  інформаційних  технологій.

Для  інформування  жителів  нашої  громади  7  серпня  в  бібліотеці  с. Рачин  відбулася  зустріч  з  лікарем  нашої  ОТГ  Тіярою  Вадимом  Петровичем . Тема  цієї  зустрічі  « Медична  реформа  на  селі.  Як  обрати  сімейного  лікаря  для  всієї  сім`ї і  підписати  з  ним  декларацію».

Лікар ознайомив  присутніх  зі  змінами,  що  відбуваються  зараз  у  нашій  країні  в  зв’язку  з  медичною  реформою,  тому  кожен  житель  нашої  громади  має  заключити  декларацію  щодо  медичного  обслуговування.

А  саме головне  що  кількість  укладених  декларацій  допоможе  розвитку  сільської  медицини  на  території  ОТГ,  і  особливо  для  фінансування  нашого  ФАПу.

Вадим  Петрович  надав  змістовні  відповіді  на  всі  поставленні  запитання,  та  поділився  планами  на  майбутнє.   Для  повноцінного  обстеження  планується  закупити  кардіограф,  аналізатор  крові  щоб  проводити  різні  лабораторні  дослідження  та  багато  іншого.

В  дискусії  взяли  участь  депутат  нашої  ОТГ  лікар  Крохмаль  Володимир  Володимирович,  працівники  ФАПу,  представники  органів  місцевого  самоврядування.

Учасники  заходу  залишилися  задоволені  конструктивним  діалогом - бесідою,  а  головне  - важливістю  живого  інформування  населення.