Скликання сесії сільської ради

29 серпня 2018 року о 1500 год. в приміщенні Тараканівської сільської ради, за адресою: с. Тараканів, вул. Львівська, 117, відбудеться  засідання п'ятнадцятої чергової сесії Тараканівської сільської ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до бюджету сільської ради на 2018 рік.

2. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.

3. Про надання  субвенції  Мирогощанській сільській раді на утримання працівників методичного центру.

4. Про відшкодування коштів  на 2018 рік з місцевого бюджету Тараканівської сільської ради на відшкодування  витрат за харчування дітей  Мирогощанського дошкільного навчального  закладу.

5. Про співфінансування проектів в рамках обласного конкурсу проектів з енергоефективності у 2018 році.

6. Про виділення коштів на 2018 рік з місцевого бюджету Тараканівської сільської ради на відшкодування витрат за перевезення пільгових категорій населення.

7. Про виділення матеріальної допомоги.

8. Земельні питання .