академія культурного лідера

Дата: 04.10.2018 09:55

Директор КЗ «ТЦКД» с. Рачин Тараканівської сільської ради Грабар Алла Михайлівна взяла участь у міжмодульній конференції «Академія культурного лідера: пріорітети роботи на 2019 рік», яка відбулася у м. Чернігів. Зі своїми доповідями виступили експерти в галузі культури, а саме: Ярослав Петраков— генеральний директор Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції, Ірина Френкель — директорка Українського центру культурних досліджень, Павло Третьяков — голова ГО «Інституту культурної політики», Беата Кьолер — директорка Гете інституту в Україні, Констанція Штоль — тренерка з культурного менеджменту та Патрік Фьоль — експерт, засновник та директор Netzwerk Kulturberatung. На конференції також відбулася презентація команди тренерів Академії культурного лідера. Учасники даного заходу отримали інформацію щодо пріоритетів роботи в галузі культури в умовах децентралізації. В процесі роботи відбулося цікаве знайомство між учасниками кластерів Академії культурного лідера.