про скликання сесії

Дата: 06.11.2018 14:50

09 листопада 2018 року о 1500 год. в приміщенні Тараканівської сільської ради, відбудеться  засідання сімнадцятої чергової сесії Тараканівської сільської ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до бюджету сільської ради на 2018 рік.

2. Про внесення змін до статуту комунального закладу «Тараканівський центр культури та дозвілля» Тараканівської сільської ради.

3. Про внесення змін до штатного розпису загальноосвітніх навчальних закладів Тараканівської сільської ради на 2018 рік.

4. Про повернення залишку субвенції до місцевого бюджету.

5. Про розгляд листа  Мирогощанської сільської ради про надання  субвенції  на утримання працівників Мирогощанської державної школи мистецтв.

6. Про розгляд звернення ДПРЗ – 4  ГУ ДСНС України у Рівненській області про надання субвенції.

7. Про розгляд звернення КУ «Об’єднаний трудовий архів Дубенського району» про виділення коштів для безперебійного функціонування.

8. Про розгляд листа відділу освіти Дубенської районної державної адміністрації про виділення коштів.

9. Про розгляд листа  Мирогощанської сільської ради про надання  субвенції  на утримання методичного центру.

10. Про розгляд листа Дубенського ВП ГУНП в Рівненській області.

11. Про розгляд звернення Дубенського ОМВК щодо надання допомоги для фінансування заходів по створенню територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

12. Про затвердження проекту договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту «Надання адміністративних послуг»

13.  Про розгляд звернення Дубенської міської ради.

14. Про виділення матеріальної допомоги.

15. Про затвердження проектно-кошторисної документації.

16. Про звернення депутатів Тараканівської сільської ради Дубенського району Рівненської області до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення.

17. Про затвердження: визначення нормативів водоспоживання для споживачів водопровідної мережі с. Рачин.

18. Земельні питання .

19. Інше.