питання безпечної міграції та протидії торгівлі людьми

Дата: 12.02.2019 16:34

12 лютого 2019 року Громадською організацією "Центр підтримки громадських ініціатив "Чайка" відбувся тренінг з "Протидії торгівлі людьми" .
Основними завданнями семінару-тренінгу були:
- інформування громад про актуальність проблеми торгівлі людьми, можливості співпраці на виконання Закону України «Про протидію торгівлі людьми»,
- формування мультидисциплінарних груп спеціалістів-представників громад для ефективного виявлення, адресного перенаправлення та надання необхідної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми;
- надання інформаційної, методичної, практичної допомоги громадам в організацій інформаційно-просвітницької роботи із запобігання неврегульованої міграції, сприяння безпечному працевлаштуванню та протидії торгівлі людьми.
Участь у заході взяли фахівці соціального захисту, освітяни: нач.відділу освіти, керівництво , соціальні педагоги , практичні психологи Рачинської гімназії, Тараканівського ліцею , Тараканівського ДНЗ, працівники культури, охорони здоров'я та інші представники активу громади.
Всі учасники тренінгу отримали матеріали для інформування громадян з питань безпечної міграції та працевлаштування.
Навчання проводилось в рамках проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні», Рівненський регіональний компонент.