творчий вечір народного вокального ансамблю "Кумоньки"

Дата: 04.02.2019 11:47

В неділю 3 лютого 2019 року відбувся творчий вечір народного вокального ансамблю "Кумоньки" з нагоди присвоєння звання "Народний". Попри переповнений зал святкове дійство пройшло на одному диханні, 2 години пролетіли як секунда.

Окрім місцевих жителів святковий концерт відвідали представники районної влади, а саме: голова Дубенської РДА Юрій Парфенюк, голова Дубенської райради Олександр Козак, заступник голови Андрій Бронський та прес-секретар Віктор Джурик, головний спеціаліст відділу культури та туризму Мар`яна Підцерковна та методист Дубенського РБК Олена Гагуха.

Приємні слова та подарунки линули на адресу вокального ансамблю. Свою підтримкутакож висловили представники освіти. Приємні слова линули від директора Тараканівського ліцею Миколи Дячука та старшого вчителя Рачинської гімназії Валентини Борак. Солодкий сюрприз чекав "Кумоньок" від вчителів Рачина - смачнющий торт! А Володимир Музика - директор Дубенської філії університету "Україна" подарував цілий набір прекрасного глиняного посуду, який "Кумоньки" використовують у своїй діяльності. Приємними подарунками потішив староста с.Рачин Олександр Кривичун, а голова громади Наталія Сорочинська підготувала для колективу матеріальну винагороду.