«Гроші громади: відкритість, прозорість, інноваційність»

Дата: 12.03.2019 15:46

12 березня 2019 року в приміщенні Тараканівської сільської ради, в рамках проекту Підтримка місцевих антикорупційних розслідувань мережі «Блогери за добре врядування», який підтримує Чорноморський фонд регіонального співробітництва (BST), відбувся семінар «Гроші громади: відкритість, прозорість, інноваційність». Семінар проводив експерт громадського партнерства "За прозорі місцеві бюджети!", засновник громадської організації «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН»» Микола Орлов.

В легкій, неформальній формі спікером було роз’яснено тонкощі бюджетного процесу. Завдяки вдалим прикладам інших громад та міст, показано різні можливості якісного діалогу з людьми, залучення мешканців до обговорень та активної участі у розвитку своїх населених пунктів.

Ще раз дякуємо, пану Миколі, за чудовий семінар, який не лише навчив новому, а й змусив задуматись над деякими нюансами бюджетної грамотності.