Збережемо первоцвіти нашого краю!

Щовесни на території України набуває популярності  торгівля весняними рослинами – так званими первоцвітами. Особливого розмаху вона набуває в переддень 8 Березня та свята Великодня. Важких непоправних втрат завдає масовий збір первоцвітів – підсніжника, конвалії, проліска, сон-трави, черемші, цикламена та крокусу, що призводить до послаблення, а у невеличких місцезростаннях до повного пригнічення насіннєвого поновлення. Цінні першоцвіти занесені до Червоної книги України і будь-який збір їх або пошкодження суворо забороняється. Проте заборона ця ігнорується. Дільці, які наживаються на знищенні рідкісних і зникаючих рослин, повинні зрозуміти, що, добуваючи собі гроші, вони позбавляють своїх дітей і онуків можливостей бачити цю красу в майбутньому.

Закликаємо громадськість проявити свідомість – не зривати, не продавати і не купувати перших весняних квітів!

Приєднуйтеся до операції «Первоцвіт» заради збереження унікальної української природи.