про оголошення конкурсу

про оголошення конкурсу

Виконавчий комітет  Тараканівської сільської ради, відповідно до ст.10 ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування», оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії фінансово-економічного відділу  Тараканівської сільської ради, віднесеної до VII категорії посад органів місцевого самоврядування.

Вимоги до кандидатів:

громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем  магістра, спеціаліста. Знання законодавства України. Володіння  основними програми роботи на комп'ютері, вміння працювати з професійними бухгалтерськими програмами (Prozorro, E-data та ін.), навики в написанні грантових проектів. Вільне володіння державною мовою, знання англійської вітається. Стаж роботи за фахом на службі в  органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Документи, що подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Особова картка ( форма П-2 ДС);

3. Копія паспорта;

4. Копія ідентифікаційного коду;

5. Копія військового  квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

6. Копія документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

7. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

8. Декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про запобігання корупції".

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення.

Для  довідок та подання документів для участі  у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися за адресою: с. Тараканів, вул. Львівська,117, виконавчий комітет Тараканівської сільської ради, тел. 51-2-33, 51-2-24 .