Тараканівська громада
Рівненська область, Дубенський район

Як фізособі звірити дані для нарахування земельного податку

Як фізособі звірити дані для нарахування земельного податку

Облік фізичних осіб — платників податку і нарахування відповідних сум проводяться контролюючими органами за місцем знаходження земельної ділянки щороку ??

Нормами ПКУ закріплено право фізичних осіб — платників земельного податку звернутись з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянки для проведення звірки даних, що стали підставою для визначення розміру податкових зобов'язань.

Громадяни мають право провести звірку щодо:

???? розміру площі земельної ділянки, що перебуває у власності та/або користуванні платника податку;
???? права на користування пільгою із сплати податку;
???? розміру ставки податку;
???? нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючого органу та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів (документів, що підтверджують право власності на об’єкт оподаткування, перехід права власності на об’єкт оподаткування тощо), контролюючий орган проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення у такому випадку вважається скасованим (відкликаним).

Для звірки даних щодо сплати земельного податку звертайтесь до землевпорядників Тараканівської сільської ради.« повернутися до списку новин