про скликання сесії

7 червня 2019 року о 15.00 год. в приміщенні Тараканівської сільської ради, відбудеться  засідання двадцять четвертої чергової сесії Тараканівської сільської ради.

1. Зміни до бюджету.
  2. Про затвердження ставок місцевих податків та зборів.
  3. Про затвердження звіту виконання сільського бюджету за І квартал 2019 року.
  4. Про затвердження Переліку проектів Тараканівської сільської ради (ОТГ), що можуть реалізовуватися за рахунок  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році.
  5. Про співфінансування проекту, що фінансується за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.
  6. Про затвердження Стратегічного плану розвитку Тараканівської громади до 2023 року.
  7. Про  затвердження  проектно-кошторисної документації.
  8. Про організацію роботи з питань охорони праці в Тараканівській сільській раді.
  9. Про затвердження інструкцій з охорони праці в Тараканівській сільській раді.
  10. Про прийняття на баланс артезіанської свердловини.
  11.  Земельні питання.