Дата: 15.07.2019 14:48

Допоки діти відпочивають на канікулах заклади освіти приводять себе у відповідність.

Так у Рачиській гімназії Тараканівської сільської ради «кипить» робота з підготовки до нового навчального року. Завдяки працівникам закладу та підрядній установі  проводяться ремонтні роботи кабінетів. В навчальному закладі частково замінено електричну мережу, замінено підлогу, облаштовано підвісні стелі, проведено внутрішнє опорядження стін.

Провівши на перший погляд незначні ремонтні роботи, кабінети закладу змінились до непізнання. Сучасні, світлі, оновленні приміщення чекатимуть на своїх учнів.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Роботи не втихають і у іншому закладі середньої освіти у Тараканівському ліцеї. Так майстрами частково була замінена підлога та виконано внутрішнє опорядження навчальних кабінетів.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Окрім цього за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад підрядною організацією були розпочаті роботи з капітального ремонту приміщень їдальні Тараканівського ліцею.