В ТАРАКАНІВСЬКІЙ ОТГ ПРАЦЮВАТИМЕ «ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР ГРОМАДИ»

Дата: 14.08.2019 10:43

Відповідний меморандум про співпрацю підписаний головами ОТГ та представниками Нацполіції за участю голови Національної поліції України Сергія Князєва, керівника регіонального офісу ІСІТАР в Україні Міністерства юстиції США Джона Монтаніо та керівників області.

Проект, де зараз візьмуть участь 27 об'єднаних громад Рівненщини, передбачає постійну присутність офіцера поліції на території ОТГ. Громадою йому виділяється службове приміщення, офісна техніка, за необхідності житло. Поліція забезпечує офіцера автомобілем, необхідними засобами та амуніцією.

Поліцейський офіцер забезпечуватиме порядок та безпеку на території громади. А для цього він тісно співпрацюватиме із жителями ОТГ та вирішуватиме їхні проблеми. Таким чином, поліцейський сервіс на місцях стане більш якісний та ближчий до кожного мешканця.