З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Дата: 24.08.2019 01:28

Прийміть щирі вітання з Днем Незалежності України - найбільшим національним святом!

Ще, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Історичні умови складалися так, що на наших землях постійно панували інші народи. 24 серпня 1991 Верховна Рада УРСР ухвалила Акт проголошення Незалежності України.

Цьогоріч народ України святкує уже 28 - му річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі.

Долаючи всі труднощі, з 2014 року Україна продовжує боротися за свою Незалежність. Українські захисники продовжують виснажливу боротьбу за Незалежність, часто ціною власного життя…

День Незалежності - особливе свято для кожного свідомого українця. Адже сьогодні є привід згадати усіх тих, хто працював і працює на благо нашої держави, не жалкуючи сил та життя. Любити Україну повсякчас, не зважаючи на складні умови, та вірити у її краще майбутнє - ось наш священний обов’язок!

Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України!

Зі святом Вас! З Днем Незалежності!