Про початок процедури визначення обсягу стратегічногї екологічної оцінки генерального плану зонування території села Тараканів

Дата: 03.09.2019 12:41

Фото без описуФото без опису

З метаю одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості Тараканівська сільська рада повідомляє про початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану зонування території села Тараканів.

Громадське обговорення СЕО триватимуть протягом 15 днів із часу опублікування цього оголошення. Паралельно прийматимуться письмові зауваження та пропозиції за адресою сільскої ради: вул. Львівська, 117, с. Тараканів, Дубенський район, Рівненська область.

З текстом заяви про визначення обсягу СЕО можна ознайомитись на веб-сайті: http://tarakanivska.gromada.org.ua/news/

Посадова особа, відповідальна за збір пропозицій - І. В. Демедюк.

Пропозиції, надані після встановленого строку, НЕ РОЗГЯДАЮТЬСЯ.Фото без описуФото без опису