Тараканівська громада
Рівненська область, Дубенський район

Фольклорне свято «З народної криниці»

Ось і відгуляли традиційне районне фольклорне свято «З народної криниці», яке проходить вже 13 років поспіль. Вдруге в такому заході приймає участь Тараканівська громада як об'єднана. Дуже приємно відмітити, що в представлені громади взяли участь жителі та активісти всіх сіл.
Особливу подяку хочеться висловити закладам громадського харчування Тараканівської об'єднаної громади, які представляли свої страви на локації «Шедеври української кухні», а саме:
Кафе «Гетьман»с.Рачин —Алла Цирук;
Кафе «Фазенда» с.Тараканів— Олексій Клещин;
Ресторан «Гостинна піч» с.Тараканів;
Садиба «Мисливська Хата» с. Малі Загорці— Людмила Альонова.
Смачний борщ приготували загоряни Наташа Пилиповець та Іра Пилиповець, а неймовірні рачинські «Цибульники» спекла Люба Лупанович. Своїми стравами доповнили стіл працівники культури Рачина та Тараканова.
Сонячний та соняшниковий коровай спекла майстриня с.Тараканів — Наталія Мудрик. Щирі слова вдячності хочеться висловити представникам колони Тараканівської громади.
Душу — Богові
Життя —Україні
Честь — Собі
Під таким девізом проходила колона Тараканівської об'єднаної громади.
Пріоритетним напрямком громади є розвиток освіти та військово-патріотитичне виховання молоді.
І як результат цієї діяльності Тараканівську об'єднану громаду представляли:
- учасники обласного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура») рій «Серце патріота» та рій «Чорний яструб» с.Тараканів на чолі з керівником гуртка козацько-лицарського виховання «Джура»;
-лідери учнівського самоврядування Рачинської гімназії;
- переможці всеукраїнського онлайн- конкурсу "Традиції нашого народу" та "Безпечний інтернет" від "Освітнього проекту "На урок""
-переможці районного та обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Моя Батьківщина—Україна» у номінації «З батьківської криниці», та « З попелу забуття» учасники гуртка історичного краєзнавства «Кліо» на чолі з керівником гуртка «Лідер».
Це молоде покоління пропагує здоровий спосіб життя, є гідним майбутнім нашої громади та патріотами рідної держави.
Організацією колони займалися педагоги-організатори Рачинської гімназії та Тараканівського ліцею Юлія Яремчук та Олена Петрук, щира їм подяка за допомогу.
Жодне свято не обходиться без народного вокального ансамблю «Кумоньки». Це свято теж не є виключенням, адже «Кумоньки» своїм дзвінким співом та запальними танцями задовільнять найвибагливішого глядача.
Після фольклорного свята «З народної криниці» в приміщенні районного будинку культури відбулося вручення рейтингу громадської шани Дубенщини « Золотий колос». У номінації «Захист Батьківщини» переміг Багіров Самір житель с.Тараканів, а у номінації «Краща громада» — перемогла Тараканівська об'єднана громада.
У підготовці таких заходів дуже важливу роль відіграє згуртованість та підтримка всіх установ. Щиро дякуємо директорам наших шкіл, керівництву та працівникам сільської ради, працівникам закладів культури, активістам, всім хто допомагав у підготовці даного заходу.

 « повернутися до списку новин