Фотоконкурс «Щаслива Планета»

«Щаслива Планета» – всеукраїнський фотоконкурс, організований Українським форумом благодійників за підтримки Благодійного фонду родини Загорій.

Мета – привернути увагу до Цілей Сталого Розвитку та кращих благодійних практик, поєднаних міжнародним рухом #GivingTuesday, який в Україні має назву #ЩедрийВівторок

Проект закликає до усвідомленого споживання природних ресурсів та вчить емпатії. Ми допомагаємо українцям зрозуміти глобальні ризики і полюбити допомагати планеті.

Фотоконкурс Щаслива Планета: ви профі, початківець чи любитель фотомистецтва? Покажіть нам, якою ви бачите планету через 10 років!

• В океанах буде більше води, чи пластику?
  • Існуватимуть чоловіча та жіноча стать, чи й інші?
  • Світова війна чи світовий мир? Електрокари чи бензин? Колонізація космосу чи сільське господарство?

Присилайте свої фотороботи і доведіть, що портрет майбутнього можна побачити вже сьогодні.

Дедлайн подачі робіт 11 листопада 2019 р.

Деталі: https://photo.ufb.org.ua/