З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!!!

14 жовтня, на Покрову Пресвятої Богородиці, покровительки війська українського, ми відзначаємо День українського козацтва, день створення Української Повстанської Армії, а віднедавна – День Захисника України!

Спокон віків українські воїни завжди керувалися принципами християнської моралі, а їхнім гаслом було: Бог і Україна понад усе!

На всю наступну історію нашої держави «Покрова Пресвятої Богородиці» залишиться святом борців та захисників України! В нашій пам’яті залишаться славні козаки, воїни УПА та Герої нашого часу, які йшли на муки і смерть в ім’я Бога та України. Вони Були мужніми, хоробрими, чесними.

Вітаємо всіх наших Захисників! Прозріння, миру, єдності і злагоди всім нам. Нехай нам у всьому допоможе Божа Матір! Глибокої віри нам у те, що Україна позбудеться мороку минулих лихоліть і з чистим серцем розквітне під мирним небом.

Вічна слава борцям нескореної України!                          Слава українській нації!

Слава Україні!