До уваги громадян, які користуються земельними ділянками в районі цукрового заводу (біля відстійників)

Дата: 22.10.2019 15:58

До уваги громадян, які користуються земельними ділянками для ведення городництва в районі цукрового заводу (біля відстійників) кадастровий номер: 5621686500:03:021:0003 та 5621686500:03:007:0048.

У зв'язку із з прийняттям рішення сесії сільської ради від 07 червня 2019 року  № 931 «Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах (аукціону) та надання дозволу на виготовлення відповідної документації» просимо звільнити земельні ділянки, розміщені на даній території, які використовуються  для ведення городництва.

За додатковою інформацією  звертатись в сільську раду, за адресою: с. Тараканів, вул. Львівська, 117.