Тараканівська громада
Рівненська область, Дубенський район

Наталія Сорочинська взяла участь у сесії проекту "Академія лідерства для міжнародного співробітництва"

Наталія Сорочинська взяла участь у першій сесії проекту "Академія лідерства для міжнародного співробітництва" у м. Жешуві (Польща). Академія лідерства Ради Європи відкрила двері для спільної українсько-польської групи представників органів місцевого самоврядування, які розташовані у прикордонних областях України та Польщі. 

Тренінги академії сфокусовані на питаннях розбудови мережі партнерських контактів між органами місцевого самоврядування України і Польщі, активізації прикордонного співробітництва з використанням можливостей, які забезпечують національне законодавство країн, міжнародно-правові договори Ради Європи і законодавство Європейського Союзу, та розробки спільних проектів, спрямованих на вирішення актуальних для прикордонних територій питань.

Співорганізаторами поточного раунду Академії лідерства Ради Європи стали Центр експертизи доброго врядування Ради ЄвропиФонд розвитку місцевої демократії (Польща) та Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

 « повернутися до списку новин