Тараканівська громада
Рівненська область, Дубенський район

9 ЛИСТОПАДА - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНИХ МИСТЕЦТВ

Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени, які за покликанням серця присвячують своє дозвілля мистецтву, намагаються реалізувати себе як особистість через творчість!

 

 Відзначення Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва – це визнання ролі української культури в процесі пробудження та формування національної свідомості.

 Без традиції нема культури, без культури нема нації.

 Українська культура розкриває нашу сутність та вчить нас бути українцями.

 Завдяки Вам, – справжнім подвижникам своєї справи, культура, попри всі труднощі та негаразди, розвивається, збагачується новими іменами, цікавими формами роботи.

 Вагомий внесок у відродження національної культури вносять численні аматорські об’єднання, зберігають і передають від покоління до покоління історичну пам’ять народу працівники клубів, музеїв, бібліотек.


          Всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени бажаємо здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення та щастя!!!

         Зичимо Вам нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів!!!« повернутися до списку новин