Тараканівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти Тараканівської сільської ради

Дата: 16.12.2020 16:08

До участі в  конкурсі запрошуються особи, які вільно володіють державною мовою, з вищою освітою відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на керівних посадах в навчальних закладах не менше 5-ти років. Досвід управління проєктними групами. Володіння аналітичними, комунікативними здібностями, вміння проводити презентації, організовувати та модерувати роботу творчих груп, професійних дискусій, тренінгів для фахівців.

Вітається: відповідальність, стресостійкість, вміння працювати на результат в режимі багатозадачності, досвід методичної роботи.

Обов’язкове знання Законів України: «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Конституції України.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь  у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

1. Заяву про участь у конкурсі;

2. Заповнену особову  картку ( форма П-2 ДС);

3. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

5. Копію паспорта громадянина України;

6.Копію військового  квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

7. Копію реєстраційної картки платника податків (ідентифікаційного номера)

8. Подання е-декларації осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік відповідно до антикорупційного законодавства.

9. Згоду на обробку персональних даних.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення.

Для  довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися за адресою: 35641 вул. Львівська,117, с. Тараканів, Дубенський р-н,  Тараканівська сільська рада - кабінет секретаря.  Телефон для довідок (03656) 51-2-33, 51-2-24 .