Подарунки від Міжнародного Благодійного Фонду «Україна Відкрите Серце»

Дата: 30.12.2020 16:58

Новорічна ніч - час надії і здійснення мрій, Різдво - свято щирості і любові. Ці свята приносять у кожен дім світло, радість і сподівання на краще.

Міжнародний Благодійний Фонд «Україна Відкрите Серце» у дні новорічних свят турботою і любов'ю зігріває серця усіх, хто цього найбільше потребує. Так, до новорічних свят благодійний фонд передав цукеркові подарунки дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які проживають на території Тараканівської громади.

Тараканівська сільська рада дякує Міжнародному Благодійному Фонду «Україна Відкрите Серце» за підтримку та надану допомогу дітям.

Тільки разом, ми подаруємо казковий Новорічний настрій дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах.