Діти Тараканівської громади отримали подарунки до Нового року

Дата: 31.12.2020 10:06

До Нового року Тараканівською сільською радою придбано за рахунок коштів місцевого бюджету солодкі подарунки дітям пільгових категорій (дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з інвалідністю, дітям учасників АТО, дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей).

Діти наше майбутнє! І ми маємо завжди знаходити час, щоб подарувати дітям радість та незабутні враження. Саме у новорічні дні здійснюються всі бажання й найзаповітні мрії.

Бажаємо, щоб новорічні свята принесли родинам добро, мир та процвітання. Щоб у прийдешньому році життя наповнилося гарними справами, вагомими досягненнями, любов’ю і щирістю, в домівках панували затишок, повага та добробут! Миру й удачі в усьому. Веселих свят!