Засідання комісії з питань захисту прав дітей

Дата: 13.01.2021 17:51

13.01.2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей при виконавчому комітеті Тарканівської сільської ради, під керівництвом  - Наталії Сорочинської, голови комісії, сільського голови Тараканівської сільської ради.

На засіданні комісії розглядалися питання про доцільність визначення місця проживання малолітніх дітей, про визначення способів участі батька у вихованні дитини, а також режиму відвідування ним малолітньої дитини.

Під час засідання комісії заслухано як заявників так і членів комісії, що брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.

Після розгляду питань були прийняті відповідні рішення,  згідно вимог чинного законодавства.