Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 19.04.2021 09:00

Активно триває робота із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах. 16 квітня 2021 року в Тараканівській сільській раді відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. На порядку денному розглядалося питання щодо неналежного виконання батьківських обов’язків батьком та вчинення ним домашнього насильства.

Під час засідання комісії заслухано заявників, членів комісії та запрошених фахівців, що брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.

Під час розгляду питання, першочергова увага приділалася якнайкращому забезпеченню інтересів дітей.

За результатами розгляду порушеного питання, Комісією прийнято рішення у відповідності до прав та інтересів дітей.

Рекомендації комісії з питань захисту прав дитини винесені на розгляд виконавчого комітету Тараканівської ради, де будуть прийняиі остаточні відповідні рішення.