Відбувся І етап (відбірковий) обласного огляду- конкурсу української естрадної пісні «Юна зірка»

Дата: 19.04.2021 14:29

13 квітня 2021 року відбувся І етап (відбірковий) обласного огляду- конкурсу  української естрадної пісні «Юна зірка» серед учнів закладів освіти Тараканівської сільської ради. Конкурс мав на меті виявлення, підтримку талановитої учнівської молоді, розвиток та популяризацію жанру української естрадної пісні.

У 2020-2021 навчальному році через загрозу спалаху захворювань на коронавірусну інфекцію  (COVID-19), у зв’язку з карантинними обмеженнями і забороною проведення масових заходів, Конкурс  проходив дистанційно. Для участі   надійшло 6 заявок від учнів закладів загальної середньої освіти.

Відповідно до висновків журі, переможницею визнано Лілію ГУЧ, ученицю Староносовицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (керівник  – Тетяна ЛАГЕТКО).

Щиро вітаємо чарівну переможницю та бажаємо подальших успіхів в обласному етапі огляду-конкурсу української естрадної пісні «Юна зірка» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти, який проводить  Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області.

Будемо раді бачити Лілію ГУЧ серед переможців!!!

Посилання на відео: https://youtu.be/_vbh7k5MJLI