Послуги з технічного обслуговування систем вуличного освітлення населених пунктів Тараканівської сільської ради (ДК 021:2015-50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов‘язаного обладнання та супутні послуги

Дата: 06.12.2021 16:59

Послуги з технічного  обслуговування систем вуличного освітлення

населених пунктів Тараканівської сільської ради

(ДК 021:2015-50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов‘язаного обладнання та супутні послуги)

Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: UA-2021-12-06-005130-c  .

1. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі на Електричну енергію повинен відповідати наступним вимогам:

Якість Послуг має відповідати ДСТУ 3587-97 «Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану», яким встановлено вимоги до освітлення вулично-дорожньої мережі в населених пунктах та здійснюватись відповідно до Наказу  Держжитлокомунгоспу від  23.09.2003 р. № 154 (за змінами) «Про затвердження Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів», наказу Мінжитлокомунгоспу від 21.08.2008 р. № 253  «Про затвердження Методичних рекомендацій з утримання об’єктів зовнішнього освітлення населених пунктів».

1. Розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Закупівля проводиться на очікувану вартість на 2022 рік.

Розмір очікувана вартість предмета закупівлі: Місцевий бюджет, складає 350000,00 грн (Триста п‘ятдесят тисяч гривень 00 копійок).