ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ!

Дата: 16.05.2022 12:22

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕНЯ

про проведення громадських слухань

щодо перейменування вулиць в населених пунктах

Тараканівської сільської територіальної громади

Найменування організатора громадських слухань Тараканівська сільська рада.

Перелік вулиць, які згідно вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» підлягають перейменуванню:

Населений пункт

Стара назва вулиці

1.

с. Тараканів

вул. Колгоспна

2.

с. Птича

вул. Жовтнева

3.

с. Турковичі

вул. Колгоспна

4.

с. Великі Загірці

вул. Іванова

5.

с. Судобичі

вул.Ковальова

Процедура громадського обговорення розпочинається відповідно до розпорядження сільського голови від 13 травня 2022 року №50 «Про проведення  громадських слухань щодо перейменування вулиць в населених пунктах Тараканівської сільської територіальної громади».

Пропозиції (зауваження) слід надсилати на електронну адресу: tarakaniv.sil.rada@ukr.net або у письмовій формі на адресу: 35641, Рівненська обл., Дубенський район, с.Тараканів, вул.Львівська,117.
Консультації з питання, що винесене на громадське обговорення, можна отримати за тел.(03656) 51-2-33. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються та не розглядаються. Також можна надати пропозиції у Гугл-формі за посиланням

Громадське обговорення триватиме у період з 16.05.222 по 12.06.2022 року та завершиться громадськими слуханнями з 13.06.222 по 19.06.2022 року згідно графіку.

Графік проведення громадських слухань буде розміщений додатково на дошках оголошень та на офіційному веб-сайті Тараканівської сільської ради.