11 Квітня, 2024 р., 15:53
З метою виявлення й підтримки талановитих дітей засобами театрального мистецтва, розвитку та вдосконалення навичок акторської здібності учнівської молоді, 11 квітня 2024 року відбувся І етап (відбірковий) обласного заочного конкурсу драматичних та лялькових колективів «ТАЛАНОВИТА УКРАЇНА» серед учнів закладів освіти Тараканівської громади.
10 Квітня, 2024 р., 10:37
9 квітня 2024 року відбулося засідання експертної ради з розгляду заявок на отримання грантів і стипендій голови облдержадміністрації та голови обласної ради та серед 17 претендентів на призначення стипендій діячам культури та мистецтва переможницею стала Алла Грабар, директор КЗ «Тараканівський центр культури та дозвілля» Тараканівської сільської ради, керівник народного аматорського жіночого ансамблю «Кумоньки».