05 Серпня, 2022 р., 16:31
5 серпня 2022 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини  Тараканівської сільської ради, на якому розглядалося питання щодо вчинення домашнього насильства повідношенню до дружини.
05 Серпня, 2022 р., 14:41
Відповідно до статей 8, 9, 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання зауважень і пропозицій від уповноважених органів державної влади, фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, на офіційному сайті Тараканівської сільської ради: http://tarakanivska.gromada.org.ua/, а також у приміщенні ради за адресою: 35641, вул. Львівська, 117, с. Тараканів Дубенський район, Рівненська область на дошці оголошень буде оприлюднено заяву про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки детального плану території земельної ділянки для товарного сільськогосподарського виробництва площею 0,1533 га з кадастровим номером 5621685200:10:001:0289 та земельної ділянки для товарного сільськогосподарського виробництва площею 4,2367 га з кадастровим номером 5621685200:10:001:0290 з метою будівництва зерноочисно-сушильного пункту на території Тараканівської сільської ради Дубенського району, Рівненcької області, який розробляється з метою визначення параметрів забудови існуючої земельної ділянки, визначення планувальних обмежень території згідно з державними будівельними, екологічними та санітарно-гігієнічними нормами.