Проект рішення про справляння єдиного податку у 2019 році

сесія скликання

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

2018року                                                                                 №

Про справляння єдиного податку у 2019 році

Керуючись статтями 8, 10, 12 розділу І, розділом ХІІ та главою 1 розділу ХІV Податкового кодексу України зі змінами та доповненнями, пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Тараканівської сільської ради,

1. Затвердити Положення про справляння єдиного податку (додаток).
  1. Дане рішення набуває чинності з дня прийняття та застосовується                                       з 01 січня 2019 року.
  1. Секретарю сільської ради Павлишиній Н.В. оприлюднити дане рішення шляхом розміщення на інформаційних стендах, офіційному сайті сільської ради і забезпечити направлення копії цього рішення до органу державної фіскальної служби у Дубенському районі.
  1. Контроль за сплатою місцевих податків та зборів покласти на орган державної фіскальної служби у Дубенському районі.

Сільський  голова                                                  Н.Г. Сорочинська