Проект рішення про встановлення ставок та пільг із сплати за землю на 2019 рік

сесія     скликання

П Р О Е К Т       Р І Ш Е Н Н Я

2018  року                                                                         №

Про встановлення ставок та пільг із сплати за землю на 2019 рік

Керуючись статтями 8, 10, 12 розділу І, розділом ХІІ та главою 1 розділу ХІV Податкового кодексу України зі змінами та доповненнями, пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Тараканівської сільської ради

1. Затвердити Положення про встановлення ставок та пільг із сплати за землю (додаток).
  1. Дане рішення набирає чинності з дня прийняття та застосовується  з    01 січня 2019 року.
  1. Секретарю сільської ради Павлишиній Н.В. оприлюднити дане рішення шляхом розміщення на інформаційному стенді, офіційному сайті сільської ради і забезпечити направлення копії цього рішення до органу державної фіскальної служби у Дубенському районі.
  1. Контроль за сплатою місцевих податків та зборів покласти на орган державної фіскальної служби у Дубенському районі.

Сільський голова                                                                 Н.Г. Сорочинська