ПРОЕКТ рішення про справляння єдиного податку у 2020 році

сесія сьомого скликання

П Р О Е К Т    Р І Ш Е Н Н Я

2019 року                                                                                                              №

Про справляння єдиного податку у 2020 році

Керуючись Податковим кодексом України від 02.12.2010 № 2755-VI (зі змінами та доповненнями), пунктом 24 статті 26 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), сільська рада,

1. Затвердити Положення про особливості справляння єдиного податку суб’єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності на території Тараканівської сільської ради, що додається.
  2. Секретарю сільської ради Павлишиній Н.В. оприлюднити дане рішення шляхом розміщення на інформаційних стендах, офіційному сайті сільської ради і забезпечити направлення копії цього рішення до Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області.
  3. Контроль за повнотою та своєчасністю сплати місцевих податків та зборів до бюджету Тараканівської сільської ради покласти на Головне управління Державної фіскальної служби у Рівненській області.
  4. Рішення набирає чинності з дня прийняття та застосовується з 1 січня 2020 року.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, тендерної політики та планування соціально-економічного розвитку (Поліщук Л.І.).

Сільський голова                                                             Н. СОРОЧИНСЬКА