ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ

Дата: 26.06.2021 13:08

Відповідно до вимог Закону України «Про повну загальну середню освіту» та Положення про конкурс на заміщення вакантної посади керівника освітнього закладу, затвердженого засновником,  25 червня 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Тараканівського ліцею Тараканівської сільської ради. Виявила бажання очолити заклад освіти Ковальчук Олена Анатоліївна, вчителька української мови та літератури, яка має 27 років педагогічного стажу та всі ці роки працювала в Тараканівському ліцеї.

Кандидатку перевірили на знання законодавства України у сфері освіти та професійну компетентність. Олена Анатоліївна також висвітлила своє бачення перспективного плану розвитку закладу:  як налаштувати управлінські процеси, мотивувати педагогів працювати над їхнім розвитком та вдосконаленням роботи, покращувати освітнє середовище, формувати прозору систему оцінювання навчальних досягнень, облаштовувати безпечне і дружнє до дітей шкільне життя.

Ковальчук Олена Анатоліївна успішно пройшла всі етапи конкурсних випробувань та була визнана переможцем.

Вітаємо та бажаємо успіхів у розбудові якісної школи!

Деталі проведення конкурсу в наступному відео: https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=K8zFdHIK66E&feature=youtu.be&fbclid=IwAR20wrIOTW2edKOPgCBW2OC9xfQz9fS3GGe-t6aTNymVrCHyn_tpVKBPa8s