ДО УВАГИ! ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ!

Дата: 31.08.2022 14:15

З метою проведення заходів з дерусифікації, у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України Тараканівською сільською радою проведено перейменування вулиць на території громади.

Відповідно до рішень сесії восьмого скликання Тараканівської сільської ради від 13.07.2022 року перейменовано окремі вулиці громади:

1. Вулицю Жовтневу у селі Птича Дубенського району Рівненської області на вулицю Незалежності;

2. Вулицю Колгоспну у селі Тараканів Дубенського району Рівненської області на вулицю Свободи;

3. Вулицю Іванова у селі Великі Загірці Дубенського району Рівненської області на вулицю Олександра Соняка;

4. Вулицю Ковальова у селі Судобичі Дубенського району Рівненської області на вулицю Незалежності;

5. Вулицю Колгоспнау селі Турковичі Дубенського району Рівненської області на вулицю Миру.

Рішення про перейменування можна отримати у приміщенні Тараканівської сільської ради або в Старостинських округах.

Чи потрібно змінювати документи при перейменуванні вулиці?

Ні, не потрібно вносити зміни до свідоцтва про право власності, свідоцтва про право на спадщину, договору купівлі-продажу, договору зміни, договору дарування, окрім випадків, коли це потрібно для оформлення продажу чи дарування, тощо, або за власної ініціативи.

З офіційним Роз’ясненням чи потрібно переоформлювати документи, якщо змінилась назва вулиці, можна на Урядовому порталі за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/news/rozyasnennya-chi-potribno-pereoformlyuvati-dokumenti-yakshcho-zminilas-nazva-vulici