ВІТАННЯ!

Дата: 09.11.2022 09:09

Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва,

аматори сцени Тараканівської громади!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята!

Цей день об’єднує усіх, хто не уявляє свого життя без сцени, музики, танцю, хто день у день веде просвітницьку діяльність, віддаючи їм увесь свій вільний час. Люди вашої професії особливі, бо талант дається не кожному. Ви креативні та заповзятливі. Цей рік є не простим для усіх нас, але навіть під час воєнного стану ви стійко, професійно та самовіддано не полишаєте творити і радуєте нас музичними відеопривітаннями, організовуєте   благодійні ярмарки на підтримку ЗСУ, плетете маскувальні сітки та «кікімори», готуєте смаколики  нашим військовослужбовцям. Фронт діяльності працівників культури широкий та різноманітний, бо музика зцілює рани,  а слово лікує душі.

Віримо, що ми разом подолаємо всі випробування і ви ще порадуєте нас своєю творчістю у переповнених глядацьких залах.

Нехай творча наснага, професійний успіх та любов до своєї праці ніколи не покидають вас, шукайте та втілюйте у життя свої приголомшливі ідеї, перетворюючи задумане у шедеври!