Рівненська область, Дубенський район

Благодійне дійство на підтримку ЗСУ "Різдвяна зірка"

Дата: 16.01.2023 12:17
Кількість переглядів: 27

16 січня 2023 року у селі Тараканів  відбулося  благодійне дійство на підтримку ЗСУ «Різдвяна зірка», яке було організоване молодіжною радою «Вільна молодь», закладами культури Тараканівської ТГ та  спільно з Волонтери Дубна 4.5.0.

Розпочався захід щирою молитвою настоятеля та хору Свято-Троїцького храму села Тараканів. Отець Володимир привітав учасників ярмарку та гостей з різдвяними святами, побажав усім добробуту, миру та Божої благодаті.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять захисників України, які загинули в боротьбі за Незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України від російської агресії.

Велична коляда від церковного хору Свято-Успенського храму села Птича зародила в серцях надію, любов та віру в мирне майбутнє.

Потішили глядачів наймолодші колядники – вокальний ансамбль «Смайлики» БК села Тараканів.

Талановита молодь громади створила доброзичливу атмосферу, яка додала різдвяного настрою гостям святкового дійства. Учасники молодіжної ради ТГ «Вільна молодь» представили увазі автентичний вертеп з янголами, волхвами та пастушками.

Колядки та щедрівки лунали в цей день особливо урочисто. Вражало розмаїття мелодій та щирих віншувань, які подарували присутнім колективи громади: ансамблі «Кумоньки», «Осінні барви», «Росинка» села Рачин; жіночі вокальні ансамблі «Намисто» та «Візерунок» села Тараканів.

Оригінальністю вирізнявся виступ учасників художньої самодіяльності БК села Плоска. Молодь села представила увазі глядачам цікавий вертеп, а вокальний ансамбль «Надія» доповнив їх виступ гарними, душевними колядками.

Під час заходу діяв ярмарок, локації якого вражали кулінарною різноманітністю: печиво, пиріжки, глінтвейн та куліш. Притягували погляди вироби з лози, новорічні прикраси та сувеніри.

На завершення заходу сільський голова Наталія Сорочинська побажала усім присутнім, щоб скоріше здійснилося головне бажання усіх українців: Перемога та Мир, щоб усі наші Захисники повернулися додому живими й неушкодженими!

Протягом дійства Волонтери Дубна 4.5.0 зібрали понад 14 000 гривень, майстриня Ольга Саць додала до загальної суми 1 600 гривень та 8 090 гривень зібрали у скриньку на потреби військовослужбовців громади.

Ми щиро дякуємо нашим воїнам, що маємо змогу й далі  підтримувати та передавати унікальні  традиції українського народу. Дякуємо творчим колективам нашої громади за чудові колядки і віншування. Велика вдячність волонтерам та майстрам, які ярмаркували разом з нами. І звичайно всім, хто виявив активну громадянську позицію і долучився до благодійного збору коштів, адже наша сила в єдності. Молимося за наших Захисників та всі разом йдемо до Перемоги!